Sukces klasy 4f

A wszystko zaczęło się od jednego zdjęcia…

    Miło nam poinformować, że uczniowie klasy 4 f wygrali Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny, zrealizowany w ramach kampanii “Trzeźwy Umysł 2018”.

    Zadaniem konkursu było zobrazowanie hasła “My” za pomocą fotografii. Jury, wybierając najlepsze prace brało pod uwagę: przedstawienie w ciekawy, nowatorski sposób grupę ludzi, jej zaangażowanie, jakość zdjęcia i tzw. “ujęcie chwili”.

   Uczniowie klasy 4f zaprojektowali i wykonali pociąg, w którym zaprezentowali siebie  na osi czasu w różnej segregacji wiekowej i według ich cech charakteru oraz zainteresowań. Każdy wagonik był inny, ale warunkiem miało być umieszczenie w tle biało- czerwonej wstęgi jako spoiwa łączącego ich tożsamość oraz podkreślającego ważnego dla ich klasy patriotyzmu na co dzień, który przejawia się w dbałości o język, kulturę, tradycję i historię. Zgodnie z tymi wytycznymi powstały: grupy niegrzecznych przedszkolaków, wzorowi uczniowie, łobuziaki, sportowcy, “mole książkowe”, troskliwi rodzice i dziadkowie. Klasa znajdowała się pod opieką merytoryczną ich wychowawcy- p. Joanny Świeczkowskiej. A za obiektywem aparatu stanęła koordynator i fotograf- p. Kamila Szylbert.

    Dnia 22. 02 2019 r. laureaci odebrali w Urzędzie Miasta nagrodę główną- kamerę sportową i dodatkowo otrzymali voucher do Parku Trampolin we Włocławku.

Gratulujemy sukcesu!