Światowy Dzień Świadomości Autyzmu w naszej szkole

2 kwietnia 2019 r. obchodziliśmy Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. W tym dniu większość uczniów i nauczycieli na znak solidarnościz osobami dotkniętymi autyzmem ubrała się na niebiesko.Aby przybliżyć społeczności szkolnej zachowanie i sposób patrzenia na świat osób z autyzmem, wychowawcy klas I – lll i nauczyciele wspomagający przygotowali ulotki i plakaty tematyczne, które zostały umieszczone na szkolnych korytarzach.,,Niebieskiego” akcentu nie zabrakło również w rysunkach przygotowanych przez uczniów klas IVf i Vd w Szkolnym Konkursie Plastycznym „Świat na niebiesko”.       W ten sposób zaznaczyliśmy, że rozumiemy, akceptujemy i jednoczymy się z osobami  autystycznymi.Koordynatorami projektu były: p. Jolanta Brodzińska, p. Marlena Szląskiewicz, p. Kamila Szylbert. 7 kwietnia 2019 r. zapraszamy uczniów, rodziców i nauczycieli do udziału w imprezie sportowej „Przyjaźnie Dla Autyzmu i…pobiegaj z nami!”. Organizatorem jest Zespół Szkół Nr 3. Start: godzina 11.00, miejsce: Stadion OSiR al. Chopina.Zapraszamy!

Zapraszamy do galerii …