Święto Komisji Edukacji Narodowej

„ Nauczanie to przede wszystkim spotkanie z drugim człowiekiem”.

12 października  nauczyciele, pracownicy obsługi oraz emerytowani pracownicy naszej szkoły spotkali się na uroczystości z okazji Dnia Komisji Edukacji Narodowej. Uświetniły ją występy uczniów naszej szkoły. Recytacje, pokazy taneczne przeplatane były piosenkami chóru szkolnego „Prestissimo” pod kierunkiem p. Kamila Krygiera. Uczniowie jak zwykle zachwycili swoimi interpretacjami, żywiołowością i profesjonalnym przygotowaniem. Zostali nagrodzeni gorącymi brawami. Popłynęły również od nich  bardzo miłe słowa w stronę nauczycieli, w podziękowaniu za ich pracę, doświadczenie, wyrozumiałość i sympatię, którą obdarzają  swoich wychowanków.
Po części artystycznej Dyrektor Szkoły P. Ilona Składanowska wręczyła wyróżnionym nauczycielom  dyplomy uznania i złożyła gratulacje. Pani dyrektor życzyła wszystkim pracownikom satysfakcji z dalszej pracy, zadowolenia i jak najwięcej sukcesów. Następnie zgromadzeni udali się do stołówki szkolnej, gdzie przy kawie, herbacie i słodkim poczęstunku prowadzili rozmowy. Szczególnie miłe są spotkania z koleżankami, które nie są już czynnymi pracownikami. To było bardzo sympatyczne popołudnie.

Zapraszamy do galerii …