Szkolna kawiarenka ze świąteczną pomocą

We wtorek, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, zorganizowaliśmy Szkolną Kawiarenkę, z której dochód został przeznaczony na wsparcie rzeczowe  dla Pana Andrzeja. Członek naszej lokalnej społeczności od lat zmaga się z cukrzycą, a także poważnymi skutkami tej choroby. Inicjatorami przedsięwzięcia byli wolontariusze  i opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu, nauczyciele świetlicy szkolnej, biologii. Dzięki zaangażowaniu uczniów z klas: 8a, 8c, 8d – przedsięwzięcie zrealizowane zostało z dużym powodzeniem. Kwota, jaką udało się zebrać, wyniosła 315,90 zł.

  Dziękujemy całej społeczności szkolnej: Zespołowi Kierowniczemu, Rodzicom, Uczniom, Nauczycielom, Pracownikom administracji i obsługi.

   Zebrane środki, choć w małej części, pozwolą kontynuować leczenie i rehabilitację.

  Wszystkich zainteresowanych dalszą pomocą – Panu Andrzejowi – zapraszamy do przekazywania środków czystości, a także produktów higienicznych do sali numer 16.