Szkolny Mistrz ortografii

20 marca 2024 r. w bibliotece szkolnej zostały wręczone nagrody zwycięzcom konkursu szkolnego ,,Mistrz ortografii”. Przypominamy:

Mistrzem ortografii Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włocławku w grupie klas 4-6 w roku szkolnym 2023/2024 została Gabriela Polanowska z klasy 6b

Drugie miejsce zajęła Julia Adamczewska z klasy 6b. Miejsce trzecie należy do Nikoli Jankowskiej z klasy 4d.

Mistrzem ortografii Szkoły Podstawowej Nr 2 we Włocławku w grupie klas 7-8 w bieżącym roku szkolnym została Oliwia Mikicka z klasy 8b.

Emilia Stankiewicz z klasy 7b zajęła miejsce drugie, Mikołaj Głowacki z klasy 7a- miejsce trzecie.

Wśród uczestników konkursu z klas 7-8 przyznano dwa wyróżnienia: dla Kamili Figury ( 8b) i Mai Rutkowskiej (7d)

Gratulujemy!