Targi Edukacyjne 2024

 

         Tegoroczne Włocławskie Targi Edukacyjne dla uczniów szkół podstawowych odbyły się  7 marca 2024 r. w Hali Mistrzów. Organizatorami imprezy była Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna we Włocławku przy współpracy z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego we Włocławku. W pierwszym dniu Targów swoją ofertę zaprezentowały wszystkie szkoły ponadpodstawowe z naszego miasta (publiczne i niepubliczne) oraz instytucje działające na rzecz młodzieży.

Uczniowie z klas VII i VIII wraz z wychowawcami, pedagogami i doradcami zawodowi wzięli udział w przedsięwzięciu, które ma ułatwić  młodym ludziom wybór zawodu i ścieżki kształcenia. Dzięki tego typu inicjatywom uczniowie szkół podstawowych mogą zdobyć wszystkie kluczowe informacje, porównać ofertę edukacyjną, a także porozmawiać z uczniami na temat zalet szkół średnich, które reprezentują.