Turniej dla szkół podstawowych

„Od Homera do Tolkiena, czyli książka dawniej i dziś”

            10 października 2019 r. uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Sikora z klasy VIII b i Karol Jurczak z VIII c brali udział w turnieju dla szkół podstawowych pod hasłem „Od Homera do Tolkiena, czyli książka dawniej i dziś”. Organizatorem przedsięwzięcia byli:  Włocławski Oddział Polskiego Towarzystwa Dysleksji, Miejska Biblioteka Publiczna im. Zdzisława Arentowicza we Włocławku, Szkoła Podstawowa nr 10 we Włocławku   i Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna we Włocławku. Zadania konkursowe były różnorodne, ciekawe, aczkolwiek o dużym stopniu trudności, dlatego też  rywalizacja była mocna. Ósmoklasiści godnie reprezentowali naszą placówkę. Otrzymali dyplomy  i nagrody pocieszenia. Opiekunem uczniów była Pani Iwona Palińska – Kacprowicz.

Zapraszamy do galerii …