Uroczyste podsumowanie LIGII ZADANIOWEJ

W dniu 6 czerwca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 14 we Włocławku odbyło się uroczyste podsumowanie Konkursu Matematycznego „Liga Zadaniowa”.  Miło nam poinformować, iż wśród nagrodzonych uczniów znalazł się uczeń naszej szkoły – Kamil Dębowski  z klasy 7C. Zajął on III miejsce w powiecie, uczestnicząc  wcześniej we wszystkich spotkaniach rejonowych konkursu. Kamil wykazał się pracowitością, samodzielnością i pokazał swoje możliwości.

„Liga Zadaniowa” to konkurs przedmiotowy z matematyki dla uczniów klas VI i VII szkół  pod patronatem Kuratora Oświaty. Celem konkursu jest pobudzenie i rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów. Opiekunem ucznia jest  p. Wanda Porębska. Kamilowi i jego mentorowi gratulujemy i życzymy sukcesów!

Zapraszamy do galerii …