Uroczystość zakończenia roku szkolnego w oddziałach przedszkolnych oraz klasach I – VII

,,Niech żyją wakacje, niech żyją góry, las”… 19 czerwca 2019 r. o godzinie 9:00 ostatni raz zabrzmiał dzwonek, bowiem przyszedł czas letniej laby. Zanim jednak to się stało, społeczność szkolna wysłuchała przemówienia Dyrektora Szkoły Pani Ilony Składanowskiej, podczas którego nie zabrakło podziękowań, gratulacji, życzeń i rad dotyczących bezpieczeństwa. Obejrzeliśmy również część artystyczną nawiązującą do wypoczynku i czerpania radości z niego. Dziękujemy recytatorom, tancerzom, chórowi Prestissimo oraz nauczycielom: Pani Annie Kuczyńskiej, Pani Ewie Małeckiej, Pani Annie Sekleckiej, Pani Julii Skowrońskiej, Pani Agnieszce Traczyk, Pani Barbarze Wieczorek, Pani Barbarze Woźniak, Panu Januszowi Ziółkowskiemu. Dyrektor Szkoły dziękuje uczniom, nauczycielom, rodzicom, pracownikom obsługi i administracji za całoroczny efektywny trud włożony w podniesienie jakości pracy szkoły. Wszystkim życzy udanego wypoczynku.

Zapraszamy do galerii …