Uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych

W związku z pandemią niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych w naszej szkole odbyła się dopiero 19 marca 2021r. Uroczyste spotkanie w formie interaktywnej rozpoczęła p. wicedyrektor Małgorzata Pinkowska, która przywitała wszystkich i skierowała gorące słowa do pierwszoklasistów.

Uczniowie klasy 3 a z wychowawczynią, p. Kamilą Klejbach przy współpracy p. Julii Skowrońskiej i p. Anny Kuczyńskiej zaprezentowali krótki, wiosenny program artystyczny. Natomiast uczniowie klas pierwszych wraz z wychowawczyniami odczytali piękne listy do Pani Wiosny, w których wykazali się znajomością szkolnych reguł i zasad. Ten egzamin zdali śpiewająco i tym samym zostali przyjęci w poczet uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków.

Kochane Pierwszaki! Cieszymy się, że jesteście już uczniami i życzymy Wam sukcesów w nauce. Powodzenia!

Niech zdobywanie wiedzy będzie dla Was radością!