W KARNAWALE BAL ZA BALEM

 

Karnawał to miła, pełna wrażeń, kolorów, dźwięków i zabaw tradycja.  Dostarcza on wielu przeżyć  i radości. Z  balu karnawałowego cieszą się nie tylko dorośli, ale też dzieci.                                                                        

Tak  było również u nas  w czwartek, 19 stycznia  i w piątek,20 stycznia 2023 roku.  Na pięknie udekorowanym korytarzu szkolnym pojawiły się kolorowe postaci. Dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Można było zobaczyć: wróżki, księżniczki ,myszki, rycerzy, piratów, kowbojów … Nie sposób  zliczyć i wymienić  wszystkie postaci. 

 Uczniowie bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z ich twarzy, mimo chwilowego zmęczenia.  Pląsy taneczne były poprzeplatane konkursami  z atrakcyjnymi nagrodami. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały miejsce zabawy.     

Kolejny bal karnawałowy już za rok.

KLASY I

KLASY II

KLASY III