Wakacje '2021

Szanowni Państwo, Drodzy Uczniowie, Kochane Dzieci!

Za nami niezwykły rok szkolny – rok 2020/2021. Z pewnością wszyscy  będziemy go długo pamiętać. To czas, w większości, trudnej nauki zdalnej odbywającej się w domu przy komputerze. Czas lockdownu, kwarantanny, reżimu sanitarnego i, niestety, lęku   o zdrowie swoje i najbliższych. Ale daliśmy radę. Daliśmy radę, bo jak powiedział Franklin Delano Roosevelt: ,,Ludzie pracujący razem jako wielka grupa potrafią dokonać rzeczy, których osiągnięcie nie śniło się nikomu z osobna”. Dlatego dziś jesteśmy  już na mecie. Nieco ,,poobijani” przez pandemię COVID – 19, jednak jesteśmy i mamy  co świętować. Cieszmy się każdą chwilą, uśmiechajmy się do siebie, życzmy sobie jak najlepiej, dostrzegajmy w małych rzeczach wielkie sprawy. Idźmy tak, jakby ścieżka za kolejnym zakrętem miała się za chwilę wyprostować. Szukajmy dobrych ludzi i bądźmy dla nich dobrzy. Podążajmy tam, gdzie spokój i odpoczynek.

Uczniom, Rodzicom, Nauczycielom, Pracownikom Administracji   i Obsługi dziękuję za pracę. Dziękuję za współpracę. Dziękuję za Waszą obecność.

Na nadchodzące wakacje życzę, abyście każdego ranka budzili się z uśmiechem na twarzy, witali kolejny dzień z najwyższym szacunkiem i odpoczęli od szarej codzienności.  Jednak nie zapominajcie o rozwadze i rozsądku, by czas letniej kanikuły uznać za udany, wicedyrektor Ewa Sempławska