Wakacji nadszedł czas – podsumowanie roku szkolnego 2023/2024

 W czwartek, 20 czerwca 2024 roku w klasach 4-8 odbyły się apele podsumowujące pracowity okres, w którym podejmowaliśmy wiele wyzwań, cennych inicjatyw oraz twórczych działań. Chwile wspólnej nauki, pracy i zabawy szybko minęły. Przed wakacyjną beztroską uczniowie otrzymali cenne wskazówki, co robić, aby podczas odpoczynku było zdrowo i bezpiecznie.

 W piątek, 21 czerwca 2024 roku uczniowie klas 4-7 spotkali się z Wychowawcami w salach, gdzie otrzymali świadectwa, a najlepsi –nagrody.

Życzymy Wam, by wakacje były czasem zasłużonego wypoczynku.

W uroczystości zakończenia roku szkolnego uczniów klas 8 oprócz nauczycieli uczestniczyli również ich rodzice. Pani dyrektor Magdalena Lewandowska złożyła podziękowania wszystkim zebranym za całoroczną pracę oraz wspaniałą współpracę. Pogratulowała uczniom ich sukcesów i życzyła dalszych osiągnięć poza murami naszej szkoły. W imieniu rodziców głos zabrała p. Urszula Skrzydlińska.

Zespół kierowniczy wręczył dyplomy i statuetki najlepszym absolwentom.

Tytuł Najlepszej Absolwetki w tym roku zdobyła Oliwia Mikicka.

Tytuł Najlepszego Absolwenta zdobył Adam Cieślakiewicz.

         Po krótkiej części artystycznej przygotowanej przez pp. Danutę Latowską, Annę Kuczyńską i Julię Skowrońską uczniowie klas 8 ostatni raz udali się do swoich pracowni.

Drodzy Absolwenci!  ” Do zobaczenia w dorosłym życiu

Na innej drodze, na innym szlaku…”