Warsztaty dziennikarskie w klasie VI d

Wychowankowie Pani Małgorzaty Michalskiej – Pawlak wzięli udział w konkursie zespołowym kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł 2019 r., pn.: Między Marzeniem, a planem. Determinacja młodzieży zaowocowała tym, że jako jedna z dziesięciu szkół w Polsce otrzymaliśmy nagrodę główną.

W środę, 09,06.2021 roku, gościliśmy Pana Andrzeja Winiszewskiego, pedagoga, muzyka, dziennikarza radiowego, który przeprowadził warsztaty dziennikarskie. Uczniowie klasy VI d aktywnie uczestniczyli w zajęciach, dzięki którym poznali  arkana pracy dziennikarzy.

Spotkanie przebiegło w miłej atmosferze dzięki zaangażowaniu Zespołu Zarządzającego Szkołą, wychowawcy klasy, koordynatora szkolnej kampanii, p. Kamili Szylbert, a także dzięki niesamowitej osobowości prowadzącego, p. Andrzeja Winiszewskiego.