„Wieczór w szkole”

W czwartek 8 lutego 2024 r. uczniowie klas: 4 c, 5 a, 6c, 7a i 8 a w ramach nagrody w konkursie „Wolną Ojczyznę mamy, dla niej dziś śpiewamy” spotkali się w szkole, aby spędzić czas w nietypowy sposób.

„Wieczór w szkole” przeniósł ich do czasów rodziców i dziadków. Uczniowie wzięli udział w: Quizie wiedzy, zajęciach- Zrób to sam-każda klasa otrzymała karton, z różnymi przedmiotami, z których mieli wykonać zabawkę, Wehikuł czasu- Jak bawili się nasi rodzice?- skakanka, gra w klasy, gra w gumę, gra w kolory, wyścigi resoraków, samoloty z papieru, zbijanie puszek, kręcenie bączkami. Nie zabrało też dobranocek: Krecik, Miś Uszatek, Sąsiedzi oraz karaoke i nauki tańca. To był wieczór przepełniony niezapomnianymi przeżyciami i wspaniałą zabawą dla  uczniów i nauczycieli.

Ogromne podziękowania dla wszystkich organizatorów tej przygody w przeszłość:.