Wizyta uczniów klasy 2b w Browarze B w ramach innowacji ,,Mali podróżnicy”

W poniedziałek, 11 grudnia 2023 roku uczniowie klasy 2b odwiedzili Filię nr 11 MBP, gdzie w ramach innowacyjnych zajęć wykonywali ozdoby choinkowe przy pomocy długopisów 3D. To było dla nich nie lada wyzwanie, ale z całą pewnością skłoniło ich do kreatywnego myślenia i pomysłowego tworzenia. Podczas wizyty w bibliotece, dzieci otrzymały specjalne długopisy 3D, które nie tylko dawały im możliwość rysowania w trzech wymiarach, ale także pozwalały na wytworzenie ozdób choinkowych. Dzieci zrobiły wspaniałe dekoracje świąteczne, nadając im niepowtarzalny styl i wyjątkowy design.  Oprócz tworzenia pięknych ozdób uczniowie prowadzili rozmowy na temat Niemiec i ich tradycji świątecznych, a także na temat języka niemieckiego. Dzięki takim rozmowom dzieci uczą się nowych słów i zdań, rozwijając tym samym swoje kompetencje językowe.