XIV Międzyszkolny Konkurs Sudoku

We wtorek, 28 listopada 2023 roku w Szkole Podstawowej nr 10 odbył się XIV Międzyszkolny Konkurs Sudoku, w którym wzięli udział uczniowie klas IV – VIII włocławskich szkół podstawowych. Nasza uczennica z klasy VIII b, Oliwia Mikicka zajęła I miejsce. Uczestniczka musiała rozwiązać trzy plansze o zróżnicowanym stopniu trudności. Jury, oceniając prace konkursowe, brało pod uwagę nie tylko poprawność rozwiązanej planszy, ale i czas rozwiązań. Konkurs przebiegał w miłej atmosferze, zakończył się częścią artystyczną oraz uroczystością rozdania dyplomów i nagród dla uczestników i koordynatorów konkursu.

Składamy gratulacje uczennicy i opiekunowi p. Małgorzacie Michalskiej-Pawlak i życzymy kolejnych sukcesów.