Zajęcia edukacyjno – profilaktyczne dotyczące bezpieczeństwa podczas ferii zimowych

16 stycznia 2020 roku odbyły się zajęcia edukacyjno – profilaktyczne, które przeprowadzili ratownicy Włocławskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego. W pokazie wzięli udział uczniowie klas IV – VIII. Młodzież wysłuchała ważnych informacji oraz przestróg na temat zachowania bezpieczeństwa w domu, poza nim, na podwórku, w górach, na lodowisku, a także w miejscach, w których będzie przebywała.Ważnym elementem były ćwiczenia na fantomie oraz pokazy sprzętu ratującego ludzkie życie w różnych sytuacjach.
Dyrektor Szkoły Pani Ilona Składanowska serdecznie dziękuje Włocławskiemu Wodnemu Pogotowiu Ratunkowemu za przeprowadzenie zajęć, licząc na dalszą współpracę.

Zapraszamy do galerii…