Zajęcia z native speakerem

26 stycznia 2023 r.  w trakcie  zajęć warsztatowych grupa 6 uczniów  i uczennic z klas ósmych, zainteresowanych rozwijaniem swoich umiejętności językowych z języka angielskiego, brała udział w zajęciach językowych z panią Louise Tuffin. Lektorka języka angielskiego pracuje w szkole językowej Miziołek Coaching Językowy. Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Don’t miss the boat” – nie przegap swojej szansy! Udział w zajęciach z native speakerem to wspaniała możliwość poszerzenia swoich kompetencji językowych, zdobycia niezbędnego doświadczenie                               i przełamania barier, które bardzo często powstrzymują rozwój młodych osób, wzbudzają niechęć i strach przed używaniem języka angielskiego w mowie.