,,Bajka noworoczna”

Czas karnawału to czas wesołej zabawy…
Taką okazję stworzyli nam  młodzi artyści, wcielając się w postaci  ze świata baśni i legend. Zatem mogliśmy podziwiać Zuzannę Giszczak, Antoninę Młynarkiewicz, Igę Chojnacką,  Julię Galicką, Gabrielę Gronkowską, Zuzannę Dereszewską jako śniegulinki, które pomagały  Pani Zimie – Mai Jędrzejewskiej. W roli niedźwiedzia był Tomasz Dereszewski. Towarzyszyły  mu zające: Vanessa Osińska i Oliwia Podlaszewska, sarenka –  Michalina Karpacz, wiewiórka – Zuzanna Kwiatkowska  i kot –  Klaudia Puzio. Uosobione zwierzęta żegnały Stary Rok, którego postać odgrywała Klaudia Ślipko, a witały Nowy Rok, za który przebrała się Amelia Fiołek. W iście balowy nastrój wprawiły widownię: Zofia Wilińska – sylwester i Nadia Kucharska – karnawał. Nie mogło zabraknąć magicznej Nocy. Była nią  Maja Woźniak, która czarowała wszystkich swoim tańcem. Z właściwym sobie wdziękiem bajkę opowiadała Emilia Krzemińska. Występujący zachwycili oglądających swoimi zdolnościami aktorskimi i tanecznymi.  Upust fantazji i wyobraźni dali pod wprawnym okiem Pani Jadwigi Terpińskiej i Pani Barbary Wieczorek.
Dziękujemy za ,,pyszną” zabawę i ucztę duchową.
Realizatorkom – pomysłodawczyniom oraz młodym artystom gratulujemy!

Zapraszamy do galerii…