Zimowisko

W terminie od 27.01.2020 r. do 07.02.2020 r. zorganizowano w naszej szkole zimowisko pod hasłem „BEZPIECZNE FERIE W SP 2” , w którym wzięło udział 30 uczniów. Podczas zimowisk uczestnicy spędzali wolny czas w różnych , ciekawych formach zajęć. Uczestniczyli w zajęciach sportowych oraz zabawach wodnych na basenie Delfin. W bibliotece osiedlowej zdobyli wiadomości na temat „Jak bezpiecznie i aktywnie spędzić ferie zimowe”. W Centrum Edukacji Nauczycieli nabyli i doskonalili umiejętności kodowania i programowania . Podczas wycieczki do Nadleśnictwa Włocławek wzbogacili swoje wiadomości na temat zwierząt żyjących w lesie i wykonywali z tym związane prace plastyczne. Fantastycznej zabawy dostarczyło wyjście do Centrum Kultury Browar B, gdzie dzieci wykorzystywały swoją wyobraźnię , układały różnorodne budowle z klocków, brały udział w zabawach logicznych i grach planszowych . Również miło spędzili czas w „Kręgielni”podczas zdrowej i sportowej rywalizacji. W Centrum Edukacji Ekologicznej miały możliwość wykonania własnoręcznie zapachowych kul kąpielowych oraz kolorowego papieru. W Multikinie obejrzały film pt.”Doktor Dolittle’.
Wszyscy uczestnicy byli bardzo zadowoleni z korzystania z takiego wypoczynku podczas ferii zimowych , który dostarczył im wiele radości i przyjemnych wrażeń.

Zapraszamy do galerii …