Zwieńczenie zdalnego nauczania w Szkole Podstawowej Nr 2 we współpracy z Urzędem Marszałkowskim

Lekcje języka angielskiego dla uczniów klas 6. i 7. prowadzone przez  Panią Agnieszkę Tarnawską –  nauczyciela ze Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku w ramach Kujawsko – Pomorskiej Szkoły Internetowej Urzędu Marszałkowskiego Województwa  Kujawsko – Pomorskiego

            W odpowiedzi na zaproszenie, do współpracy, Kuratorium Oświaty we Włocławku, nauczyciel języka angielskiego – Pani Agnieszka Tarnawska – jako najwyższej klasy specjalista – podczas zdalnego nauczania przeprowadziła online 18 lekcji dla uczniów klas 6. i 7.  na platformie EDUPOLIS. Zajęcia były nagrywane w  studiu zorganizowanym przez  Kujawskie Centrum Edukacji Nauczycieli w Toruniu. Uczniowie z całego kraju mogli  oglądać lekcje na żywo, korzystając z kanału YOUTUB, strony E- szkoły, biblioteki tej platformy albo Facebooka. Na zakończenie roku szkolnego i e- szkoły, KCEN wyróżniając naszą placówkę, jako jedną z pięciu w województwie, zaprosiło  do udziału 25 czerwca 2020 r. w spotkaniu online z Marszałkiem Województwa Kujawsko – Pomorskiego, podczas którego nastąpi podsumowanie zdalnego nauczania z wykorzystaniem m. in. platformy EDUPOLIS. Będzie też możliwość zadania Panu Marszałkowi pytań na temat inwestycji dotyczących rozwoju regionalnego naszego miasta i regionu. W debacie weźmie udział Oliwier Hernacki  – uczeń klasy 8c. Całość będzie można oglądać od godziny 10:00, a wejście naszego ucznia o 10:20 na Youtube – Edupoils/e-szkoła,  Edupolis na facebooku. 
              Dzięki olbrzymiemu zaangażowaniu nauczyciela – Pani Agnieszki Tarnawskiej  Szkoła Podstawowa Nr 2 im. Polskich Olimpijczyków zajmuje czołowe miejsce w działaniach na rzecz zdalnej edukacji.