Strona główna
Nabór 2025/2026
Szanowni Państwo!!!
Od 5 maja 2025 roku rusza nabór do klas I w naszej placówce.
Zapisy do szkoły w roku szkolnym 2025/26 będą odbywały się za pomocą systemu elektronicznego oraz tradycyjnego (jeżeli rodzice nie mają dostępu do komputera).
Zapisu dziecka będzie można dokonać od 5 maja 2025 r. klikając w poniższy link:
28kwiUwaga uczniowie klas 8-rekrutacja do szkół ponadpodstawowych
KROK 1
Rejestracja i składanie wniosków o przyjęcie
➢Zalogowanie się na platformie internetowej, na której będzie odbywał się nabór do szkół średnich: https://wloclawek.edu.com.pl
➢Od 12 maja do 13 czerwca 2025 r. do godz. 15.00 - trwa rejestracja na platformie elektronicznej, gdzie można wypełnić wniosek o przyjęcie do wybranych klas i szkół.
12majTest sprawości
W związku z możliwością utworzenia IV i VI klasy sportowej w roku szkolnym 2025/2026 o profilu lekkoatletycznym informujemy, że 16 maja o godz. 15.00 w sali gimnastycznej w Szkole Podstawowej nr 2 im. Polskich Olimpijczyków we Włocławku odbędzie się się test sprawności dla uczniów obecnych klas III i V. Każdy uczeń chętny, który zadeklaruje chęć przeniesienia się do klasy sportowej musi wziąć udział w takim teście. Uczeń musi być pod opieką osoby dorosłej. Proszę zapewnić dziecku strój sportowy. Wejście na salę gimnastyczną wejściem głównym szkoły.
14majKlasa 6a w Paradzie Schumana – Włocławek sercem Europy!
W piątek, 9 maja 2025 roku uczniowie klasy 6a godnie reprezentowali naszą szkołę podczas Parady Schumana, która przeszła ulicami Włocławka z okazji Dnia Europy. Tegoroczna edycja wydarzenia odbywała się pod hasłem „Włocławek sercem Europy” i zgromadziła uczniów oraz nauczycieli z 29 placówek oświatowych naszego miasta.
15majDrzwi Otwarte za nami!
6 maja 2025 roku naszą szkołę wypełnił gwar i śmiech najmłodszych gości. Przyszli uczniowie wraz z rodzicami mieli okazję dokładnie zapoznać się bazą dydaktyczną naszej placówki.
Pani dyrektor Magdalena Lewandowska powitała wszystkich , a nasi uczniowie zaprezentowali namiastkę swoich talentów muzycznych i recytatorskich. Rodzice wraz ze swoimi dziećmi obejrzeli sale lekcyjne. Najmłodsi aktywnie i twórczo uczestniczyli w zajęciach z kodowania, aplikacji rozszerzonej rzeczywistości 3D Quiver, językowych, matematycznych, przyrodniczych, sensorycznych i przyrodniczych. Chwile spędzone w szkole były dla dzieci dobrą zabawą i ciekawym doświadczeniem.
15maj- 08kwi
Media społecznościowe
Godziny dzwonków
Czwartek 15.05.2025Kalendarz
- brak danych
Galeria zdjęć
- brak danych
Tygodniowe menu
- Piątek16. 05.
- brak danych
- liczba odwiedzin: 894731