• Stypendium szkolne

Wnioski należy pobrać w szkołach u pedagoga p. Kamili Szylbert sala nr. 3 , lub ze strony internetowej https://www.bip.um.wlocl.pl/.

Wnioski należy złożyć w  terminie od dnia 01.09.2024r. do dnia 15.09.2024r. w Wydziale Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, pokój 3A (parter bud. B). Można również wypełnione wnioski wraz z kompletem dokumentów przesłać drogą pocztową na adres Urzędu (ważna data stempla pocztowego) z dopiskiem „stypendium szkolne”.

• Zasiłek szkolny

Zasiłek szkolny przyznawany jest uczniom i słuchaczom znajdującym się przejściowo w trudnej sytuacji materialnej, wynikającej z zaistnienia zdarzenia losowego, spowodowanego w szczególności:

1) śmiercią rodzica/ opiekuna prawnego;

2) utratą mienia znacznej wartości;

3) działaniami sił przyrody np. w postaci ognia, huraganu, powodzi, gradu, uderzenia pioruna

oraz innych żywiołów;

4) innymi szczególnymi okolicznościami.

Wnioski do pobrania u pedagoga p. Kamili Szylbert s.3.

Wniosek o zasiłek szkolny należy złożyć w terminie dwóch miesięcy od daty zaistnienia zdarzenia losowego

w Wydziale Edukacji, Zdrowia i Polityki Społecznej Urzędu Miasta Włocławek, Zielony Rynek 11/13 pok. 3 A.