Strona główna
- 25maj
Rodzina i szkoła na jednym szlaku-krok po zdrowie
W piękną, słoneczną sobotę nauczyciele, przy wsparciu Rady Rodziców, zorganizowali rodzinną grę terenową pod hasłem „Rodzina i szkoła na jednym szlaku – krok po zdrowie”. Wydarzenie było doskonałą okazją do aktywnego spędzenia czasu na świeżym powietrzu oraz integracji rodzin.
Uczestnicy, działając w rodzinnych zespołach, przemierzali jedną z dwóch przygotowanych tras – żółtą lub czerwoną. Każda rodzina otrzymała kartę startową, na której po wykonaniu kolejnych zadań zdobywała pieczątki, okazywane następnie na mecie gry. Na uczestników czekały różnorodne zadania sportowe, logiczne i sprawnościowe, m.in. rzuty do celu, rozpoznawanie liści, łamigłówki, zadania z pierwszej pomocy oraz tworzenie rodzinnych totemów. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe przypinki.
23majStypendium Prezydenta Miasta Włocławek
Drogi Rodzicu do 31 maja br. szkoła prowadzi nabór wniosków o stypendium Prezydenta Miasta dla uzdolnionej młodzieży.
Liczy się średnia z półrocza i sukcesy w olimpiadach i konkursach.
Poniżej znajdziecie niebędne dokumenty :
WNIOSEK- Zalacznik-nr-1.docx
- UCHWAŁA RADY MIASTA- uchwala-nr-xxxiii-53-2026_3927119_.pdf
21maj- 20maj
„Tajemnice Iluzji”
W naszej szkole odbył się niezwykły spektakl „Tajemnice Iluzji”, zaprezentowany przez iluzjonistę Aleksandra Tkacza wraz z asystentką.
Program artystyczny połączył elementy rozrywki, edukacji oraz aktywizacji uczniów. Forma pokazu pobudzała aktywność intelektualną uczestników, angażowała ich do wspólnego wykonywania sztuczek oraz ukazywała zależności pomiędzy matematyką, fizyką a sztuką iluzji.
19majSukces naszych piłkarek w ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa
W minionych dniach reprezentacja naszej szkoły wzięła udział w ćwierćfinałach Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt, rozgrywanych w ramach Igrzysk Dzieci. Nasze zawodniczki zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, wykazując się ogromnym zaangażowaniem i sportowym duchem.
Turniej stał na wysokim poziomie sportowym, a każdy mecz wymagał od uczestniczek pełnej koncentracji. Nasza drużyna rozegrała łącznie trzy spotkania. W jednym z nich zawodniczki odniosły cenne zwycięstwo, natomiast w dwóch pozostałych meczach musiały uznać wyższość przeciwniczek. Mimo ambitnej walki do ostatnich minut, bilans ten nie pozwolił na awans do dalszego etapu rozgrywek.
14maj